sobota, 21 stycznia 2012

12.01.21 Nowy album Fiorelli Mannoia

Pamiętacie nasze posty z zeszłego roku, na których wspominaliśmy o jednej z naszych ulubionych włoskich piosenkarek Fiorelli Mannoia?  Nadszedł czas, aby znowu zagościła na naszym blogu. W grudniu zeszłego roku wydała singiel „Io non ho paura”, możecie posłuchać go tutaj:


Fiorella powiedziała, ze singiel zapowiadał szybkie wydanie kolejnego albumu. Okazuje się, ze rzeczywiście nie trzeba było na niego długo czekać, premiera „Sud” zapowiedziana jest na 24 stycznia. Ewa jedzie akurat do Mediolanu w przyszłym tygodniu, wiec będziemy mieli świeżą dostawę muzyki prosto z Włoch.  Mannoia idzie z duchem czasu, jest bardzo obecna w nowych mediach. Dlatego tez, jeśli podoba się Wam jej muzyka, będziecie mogli kupić cyfrowe wydanie albumu przez Internet.


Premiera płyty zbiega się w czasie z premiera nowej strony internetowej artystki. Znajdziecie tam informacje o wszystkich wydarzeniach publicznych w jakich bierze udział. Czasami można na przykład posłuchać audycji z nią w radiu przez Internet. A jak pisaliśmy w relacji z Biennale della Democrazia, na którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Fiorella w Teatro Regio w zeszłym roku, Mannoia zabiera często glos w debacie publicznej i nie boi się przedstawiać radykalnych opinii. Poczytać jej myśli i wejść z nią w bezpośredni kontakt w komentarzach można tez na jej blogu (część strony internetowej) i na facebooku. Zdecydowanie polecamy! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz